4 Maj 2015

BRZYDKIE KACZĄTKO
Spektakl oparty na motywach baśni J. Ch. Andersena, pod tymże tytułem. Jest to wierszowana i uwspółcześniona wersja tego utworu. Przy wielu zabawnych i innowacyjnych rozwiązaniach, nie zatracony został jednak charakter baśni.

Ta czasami śmieszna, a zarazem niezwykle wzruszająca historia pozwala dzieciom na identyfikację z losami występujących tu postaci. Piękne piosenki i pojawiające się lalki z pewnością uatrakcyjniają to widowisko. Wykorzystujemy tu różne techniki teatralne - (lalki pacynki, którymi aktorzy animują przed i za parawanem. Aktorzy na oczach widzów przemieniają się również w niektóre odtwarzane postacie - zakładając na siebie atrybuty charakteryzujące danych bohaterów np. kurę, kaczkę, indyka).

Przedstawienie odbedzie się 4 maja o godz. 9.15

ZAPRASZAMY!