12 Listopad 2015

ORKIESTRA DNI NASZYCH-KONCERT 12.11.15 godz. 11.00

"Po co nam zdrowie?"
Nowy spektakl muzyczny bazujący na płycie „Piosenki zdrowych dzieci” (premiera: wrzesień 2015), której Patronem Honorowym jest Rzecznik Praw Dziecka, Marek Michalak. To jednocześnie pierwsze w Polsce autorskie przedstawienie, które można określić, jako "szeroka profilaktyka dla najmłodszych". Tematy piosenek oraz interakcji z dziećmi nawiązują do zdrowego trybu życia ("Piosenka o brudasie i czyściochu", "Piosenka o niezdrowym jedzeniu"), ale nie tylko. Mówimy o kulturze osobistej ("Piosenka bardzo kulturalna"), o zdrowym spędzaniu czasu, nie koniecznie przy komputerze ("Piosenka o straconym czasie"), o odpowiedzialności za swojego domowego zwierzaka ("Piosenka mojego zwierzaczka"), o tym, że swoje prawa mają nie tylko dorośli ("Piosenka o prawach dziecka"), o ograniczonym zaufaniu do obcych.

Zapraszamy!